Kdy nám instalatéři přijdou vhod

Kutilové zvládají některé drobné instalatérské práce svépomocí, ale jsou jisté situace, do nichž se pouští s nechutí, anebo se jim raději vyhnou. Instalatéři leckdy přijdou vhod Kanalizace instalatéři i těmto šikovným lidem.

Když je na zdi mokrá mapa

Přijdete domů a před vámi se v celé své kráse zobrazí mapový podklad přímo na zdivu. Pokud by to byl nějaký zajímavý úsek turistické mapy, co láká k prozkoumání a vyjížďku na kole, budiž, ale jestliže se jedná o mapu vodní, co zasahuje až do elektroinstalace v podobě rozvodných krabic a zásuvek, rozhodně to není záviděníhodná situace. V takovém případě se nezdráhejte volat instalatéry co nejdřív, aby tu nedošlo k úrazu elektrickým proudem a většímu poškození omítky. Instalatéři mají k dispozici moderní metody vyhledávání úniku vody, s nimiž není nutné bourat půlku zdi.

uzávěr vody

Když nám nevoní odpad

Když se zanese toaleta nebo dřez v kuchyni, máte možnost popadnout do ruky gumový zvon a začít jednat, jenže co když se vám z toho „odéru“ zvedá žaludek? Nejsme všichni připraveni snášet zápach odpadového potrubí zaneseného nečistotami a výkaly, a patříte-li k nám i vy, raději zavolejte instalatéry, kteří jdou „najisto“ s potřebnou technikou, a rozhodně nebudou provádět žádné amatérské pokusy s různými dráty, pružinami a podobnými nesmysly. Na čištění odpadů a kanalizací se používá tlaková voda anebo speciální mechanické frézy. Následně se vyčištěné potrubí kontroluje kamerovým systémem.

instalatér na toaletách

Když praskne topení

Prasklý radiátor nebo trubky v podlaze také nejsou důvodem k bujarému veselí, ale s instalatéry v záloze si nemusíte dělat zbytečné starosti. Stačí jen znát jejich telefonní číslo, na které můžete volat i v noci. Pokud praskne topení v lednu, je to docela patálie, která se musí řešit urgentně, a nesnese dlouhý odklad. Prudký pokles teploty v domě by mohl ohrozit na životě pokojové rostliny, některá domácí zvířata a nemocné osoby nebo malé děti.