Stěhujete se od rodičů?

Pokud se jednou přestěhujete od rodičů, zjistíte, že doma se věci neudělají samy. Nejde o běžné domácí práce, jako je úklid, vaření a praní, ale o nejrůznější činnosti, které je potřeba udělat jednak po přestěhování do nového bytu, jako navrtání poliček ustavení skříní či montáž nábytku, a jednak při nouzových havarijních situacích, jako je netěsný vodovodní kohoutek či výměna umyvadla nebo záchodové mísy. Jsou to situace, které přináší život a které neděláme denně, takže pokud nejste manuálně zruční, je velice pravděpodobné, že na tyto situace nebudete připraveni a budete potřebovat pomoct. A víte na koho se obrátit, pokud nechcete běžet k rodičům, aby vám pomohli? Od toho jsou tu hodinový manžel Pardubice.

hodinový manžel

Stěhujete se do svého prvního samostatného bydlení a chcete rodičům dokázat svou samostatnost? To jim ale nemůžete zavolat, že neumíte navrtat hmoždinky na poličky, že neumíte připevnit v koupelně zrcadlo, nebo dokonce, že se vám nedaří smontovat si nábytek. Pokud si s těmito pracemi nevíte rady, můžete využít služeb hodinového manžela. Není to žádná potupa, nikdo neumíme všechno a také jsou mezi námi lidé, např. hudebníci, kteří si nemohou dovolit jakékoliv zranění rukou, proto využívají služeb hodinových manželů, kteří jsou zruční a práce jim půjde od ruky.

hodinový manžel

Snažíte se o osamostatnění a našli jste si své první bydlení bez rodičů? Nebudete to mít možná jednoduché a určitě se budete muset naučit novým dovednostem. Hlavně se naučit hospodařit s penězi, ale také se naučit drobné opravy v domácnosti a činnosti, jako vrtání poliček či natahování koberce. Pokud si s tímto nevíte rady, jsou tady hodinové manželé, kteří rádi pomohou. Jsou rychlí, zruční a neudělají žádnou škodu, jen odvedou práci a nenechají za sebou žádný nepořádek.

Nemáte šikovné ruce a kladívkem místo hřebíčku trefíte vlastní palec? Hodinový manžel je tu pro vás.