K čemu se vám hodí videa ze sociálních sítí

Když začaly expandovat do světa sociální sítě, zřejmě málokdo si dokázal představit, v jakém rozsahu se tato média http://www.ceskatelevize.cz/ct24/media budou ocitat za deset, dvacet let. Jedním z největších je kanál YouTube a naleznete tu obrovské množství informací, i když bychom neměli zatracovat i další sítě, které se postupně rozvíjí, a rovněž mohou nabídnout něco zajímavého.

Využívejte sociální sítě rozumně a konstruktivně – na sociálních sítích se bohužel objevuje i mnoho nesmyslů, lží, podvodů a zbytečností, které život spíše komplikují, a tak je nutné v tomto prostředí nepřijímat slepě vše, co nám nabízí, ale je nutné tu filtrovat. Jaké oblasti a informace by vás mohly zajímat?

horský terén v Krkonoších

Hudba a film – na sociálních sítích je ke stažení celá řada hezkých filmů a seriálů a hudební produkce například formou videoklipů. Na své si tu přijdou zejména milovníci romantiky z doby druhé poloviny dvacátého století, kterou mnozí přezdívají jako „retro“.

Návody pro pracovní činnost 9gag video downloader https://www.stahujvidea.cz/9gag-video-downloader a další stahovače lze využít i pro různé pracovní návody a inspirace k mnoha činnostem v domácnostech anebo venku v přírodě. Objevíte tu videonávod, jak vyměnit olej v autě, jak nastavit a opravit sekačku na trávu, jak namontovat žaluzie a rolety a jak pokládat plovoucí podlahu nebo koberce.

stahování videa

Tipy na výlety a dovolenou – neměli bychom zapomínat ani na příspěvky pojaté tímto způsobem. Je tu k nalezení mnoho krásných videí včetně těch nasnímaných z dronů, které vám ozřejmí, jak to vypadá nad zámkem v Českém Krumlově anebo jak krásná je řeka Berounka na svém horním toku.

Životní styl – na sociálních sítích se úspěšně propaguje i životní styl, například alternativní stravovací režim dle principů Tradiční čínské medicíny, vegetariánství a veganství, a ruku v ruce se tu lidé dozvídají i některé zajímavosti, jako třeba jak se dobře uzemnit a využít elektromagnetickou energii planety Země, což lze provádět i pomocí bosonohých chodníků.