Ne všechny ženy mají důvěru v muže

Najdete spoustu žen, které jestli něco nemají, je to důvěra v muže. Proč? Protože už si s nimi zažili své a tolikrát se dostaly do tak hrozné situace, že nemají důvod nějakému muži věřit. Právě různé situace, které rozhodně nebyly příjemné, dokáží způsobit to, že spousta žen se rozhodne, že už nikdy nechce mít s žádným mužem něco společného, protože by to zase dopadlo tak, že by to danou ženu bolelo.

sedící žena

Jestliže se vám podaří jít na rande s ženou, která už nemá důvěru v muže, věřte, že nebude jednoduché danou ženu přesvědčit, že vy nepatříte k těm, kteří by všem okolo lhali a vážíte si druhých.

Pokud žena ztratí důvěru v muže, není to dobré. Něco takového se může stát dokonce i přímo ve vztahu, kdy se muž dostane do nějakých problémů, za které si navíc může sám a všem okolo lže a to jen proto, aby nikomu nemusel říkat pravdu, protože se za to například stydí. Je jasné, že pokud něco takového praskne, dojte to tak daleko, že danému muži nebude věřit nejen jeho žena, ale i jeho okolí, jako je rodina, přátelé apod. Vše, co daný muž řekne, si daná žena bude ověřovat, protože danému muži nebude věřit. Rozhodně není dobře, pokud se někdy dostanete do takové situace. Vždy je mnohem lepší, pokud člověk hovoří pravdu, protože si jednak nemusí vymýšlet a jednak stejně jednou dojde k tomu, že všechno praskne a věřte, že to pro vás nemusí dopadnout dobře.

smutná žena

Když se stane, že praskne nějaká lež, je jasné, že nikdo už nemusí mít k danému člověku takový vztah jako předtím, protože věřit člověku, který neustále lže, není zrovna snadné. Člověk se pak musí zamyslet nad tím, co z toho, co daný člověk říkal, byla pravda a co naopak pravda nebyla. Jistě se najde více věcí, které pravdivé nejsou než těch, které pravdou jsou, ale s něčím takovým už člověk musí počítat.

Nemůžeme se některým ženám divit, že raději zjišťují, zda jim muž říká pravdu, protože skutečně věřit někomu, díky komu například rodina přišla o peníze, nebude jen tak.