Udělejte si hezký večer

Udržovat vztah, aby z něj nevyprchala láska, to chce alespoň občas si najít chvíli jen a jen pro sebe. Někdy to není jednoduché, žijeme v neustálém stresu, snažíme se všechno stihnout, ale pokud žijeme v páru, měli bychom si jednou za čas udělat čas. Možná se vám to zdá neproveditelné, pokud máte malé děti, napnutý pracovní program apod. Ale věřte, že pokud se nebudete vztahu věnovat, brzy žádný vztah mít nebudete. Udělat si volný večer, to může být otázka, sehnat si hlídání pro děti. Ale to nemáte žádného kamaráda či kamarádku, který by zvládl jeden večer s vašimi dětmi? Určitě se někdo najde, takže výmluvy stranou.

romantika

Větší problém dnešní doby je pracovní vytížení. Udělat si volný večer, to znamená i vypnout mobil a zapomenout na všechny pracovní starosti, a to je někdy velmi obtížné. Pokud má večer ale posílit váš vztah, musíte se věnovat jen vašemu partnerovi a musíte z hlavy vyhnat vše ostatní.

A jak si udělat hezký večer? To už necháme na vás, každý máme trochu jinou představu, ale někdy stačí i málo. Můžete klidně zůstat doma. Objednat si rozvoz domů nějakou výbornou večeři, ale klidně i obyčejnou pizzu. Žena určitě ocení, že večeři nebude muset připravovat. A co po večeři společná horká koupel ve vaně? Můžete přidat vonné esence pro vířivky PWS Vanilka 250 ml Chlorito a navození příjemné atmosféry se nemůže pokazit. A další pokračování už necháme na vaší fantazii.

romantika

Pokud máme dlouhodobý vztah, manželství, měli bychom občas udělat něco, co náš vztah oživí. Zvlášť když máte malé děti, které si berou veškerou vaši pozornost a vy už nemáte čas na svého partnera či partnerku. Udělejte si chvíli o samotě ve dvou a uvidíte, jak to vašemu vztahu prospěje. Chce to jen najít si jeden volný večer a užít si ho tak, jako když jste se teprve seznámili.

Tak co? Už víte komu dáte na pohlídání děti a kdy si uděláte romantický večer?