Nízkoenergetické domy

Otázku bydlení v dnešní době řeší nespočet lidí a jen zlomek z nich dostane na hypotéku, nebo na jeho stavbu. Ačkoliv se to nezdá, tak v dnešní době hraje velkou roli jak cena nemovitosti, tak úroková sazba na hypotéku. Ta je nyní enormně vysoko a díky ní si bydlení nemůže dovolit každý druhý. Tato sazba je vyšší jak 6 procent a při 30 leté hypotéce je částka doslova nemožná. V případě, že tvoříte pár, je pro vás bydlení o něco snazší, ale stejně to není žádný med. Jediná možnost je tak zdědit pozemek, nebo se obrátit na rodiče ohledně peněz. V případě, že vám rodiče darovali stavební pozemek, tak neváhejte a začněte se stavbou co nejdříve.

dům na klíč

Dům na klíč od Enerdomy.cz, vás rozhodně nenechá spát. Tato společnost je velice kvalitní a jejich nízkoenergetické domy jsou zkrátka úchvatné. V jejich katalogu na internetu si můžete prohlédnout všechny nabízené domy a to od těch nejmenších, až po ty největší. K nahlédnutí je kompletní dispozice domu a také obrázky, jak dům vypadá. Zaměřit při výběru je dobré i na fakt, zda chcete dům postavit ze zděného pórobetonu, nebo zvolíte dřevostavbu. Rozdíl je zde v ceně, ale není nějak závratný. Je dobré se zeptat samotného prodejce, co je vhodnější varianta a proč.

dům na klíč

Vše vám samozřejmě vysvětlí a nabídnou vám nejlepší vhodnou variantu. Při výběru se můžete také rozhodnout o tom, zda chcete střechu valbovou nebo sedlovou. V jejich nabídce najdete domy o dispozici 3+kk nebo 4+kk. Výběr je tak o tom, kolik je členů v rodině nebo kolik chystáte potomků. Samozřejmostí je, že vám firma ráda zodpoví všechny otázky a můžete jí kontaktovat telefonicky, nebo na jejich internetových stránkách. V případě, že chystáte s manželem stavbu domu se tak zaměřte na tuto spolehlivou společnost. Nejen, že vám se vším poradí, ale také nabízí příznivé ceny, které se vyplatí.