Ta nejkrásnější

Pro svou krásu je na světě nejvíce obdivovaným zvířetem Albínský páv. Který se chová celý svůj živit jako skutečná supermodelka. Neboť se neustále předvádí a ukazuje svoji krásu všem kolemjdoucím. Jeho peří je bílé jako čerstvě napadaný sníh a připomíná jedinečnou malbu. Genetická výbava tohoto páva je naprosto ojedinělá a jeho pářící rituál je velmi zajímavý a v přírodě neobvyklý. Bengálský tygr je v řadě nejkrásnějších zvířat rovněž v první desítce. Je považován za symbol nejen síly, ale i ušlechtilosti. Pro svůj královský vzhled vystupuje tento tygr coby hlavní postava perských, čínských či řeckých mytologií.

Nejkrásnější zvířata

V důsledku genetických mutací se rodí tito tygři celí bílí, což jim přidává punc tajemství. Delfín je milován především pro svůj úsměv. Který všem, kdo ho zahlédnou, jak surfuje na mořských vlnách, zlepší náladu. Ale i fyzický vzhled delfínů je naprosto dokonalý. Dalo by se o těchto zvířatech říci, že přinášejí do života lidí radost. A svou spontánností předvádějí tolik potřebnou svobodu konání. Svou psí krásou se na žebříček nejkrásnějších zvířat dostal i Sibiřský husky. Elegantní šedou srstí a pronikavýma očima v modré barvě vyzařuje do svého okolí magickou sílu a zároveň i ochranu. Stejně jako Fríský kůň. Který svou elegancí si naprosto získal obdiv svého okolí.

Delfíni

Pochází z Nizozemská a patří mezi nejstarší koňská plemena na světě. Pro svoji divokost bývá k vidění ve volné přírodě už jenom na několika místech. Mezi nejpozoruhodnější a zároveň nejkrásnější plazy na světě patří Chameleon. Jeho schopnost měnit svoji barvu podle svého okolí fascinuje všechny, kdo měli možnost toto zvíře pozorovat. Umožňují jim to pigmentové buňky – chromatofory. A mnohdy jim pomohou si zachránit život před nenadálými predátory. Přestože bývá Papoušek Ara často chován jako domácí mazlíček, jeho nevšední vzhled ho řadí mez opravdu nepřehlédnutelné ptáky. Kombinace jejich opeření přecházející od citronově žluté, přes výraznou červeň, trávovou zeleň a námořnickou modř po oranžovou, jim dodávají nevídanou krásu. A obzvláště pokud ve volné přírodě lze zahlédnout celé papouščí hejno, tvořící na nebi duhu.